O Hurtowni Instalacji

Działalność naszej Hurtowni jest historią o Tobie. Jesteśmy tutaj nie tylko po to, aby wykonać dla twojego domu lub firmy instalację fotowoltaiki, pompy ciepła, rekuperacji czy klimatyzacji. Naszym priorytetem jest indywidualne podejście do Twoich potrzeb. Z nami dowiesz się, która instalacja jest odpowiednia dla Ciebie, w jaki sposób działa oraz jak na niej zaoszczędzić. Nasza historia trwa od 2001 roku. Wtedy pod nazwą Klimplus, jako jedni z pierwszych w Polsce odpowiadaliśmy na rynkowe trendy w zakresie klimatyzacji i wentylacji. W 2015 roku podjąłem się misji kontynuowania idei zapoczątkowanej przez mojego ojca – Janusza Dworzeckiego, działając w sektorze jednostek publicznych oraz klientów biznesowych.

 

Stale obserwujemy jak zmienia się świat, dlatego wraz z rosnącym zapotrzebowaniem rozpoczęliśmy nowy etap, wykonując instalacje także dla klienta prywatnego. Niezależnie od tego, czego potrzebujesz, wierzymy, że nasza współpraca opowie nową historię – twojego zadowolenia.Wyobrażam sobie budownictwo oparte o innowacyjne i ekologiczne rozwiązania technologiczne. Domy niezależne energetycznie, produkujące własny prąd i ciepło, nie zanieczyszczając przy tym środowiska.

Dlaczego Hurtownia Instalacji?

Dostawa w 3 dni

Ekpi montażowych

%

Zadowolonych klientów

Ponad 1000 zrealizowanych instalacji

Jesteśmy firmą rodzinną. Dla nas ważne są relacje – szczególnie z klientem. Mamy wieloletnie doświadczenie, ale stale odkrywamy się na nowo, będąc otwarci na innowacyjną technologię.
Pasjonujemy się branżą, w której działamy. Pragniemy zwiększać świadomość
klientów dotyczącą potrzeb wentylacji pomieszczeń, komforcie jakim daje klimatyzacja, czy o oszczędnościach jakie może nam dać fotowoltaika wraz z pompą ciepła.

W siedzibie naszej firmy znajduje się showroom, w którym każdy klient może zobaczyć i przetestować urządzenia z naszej oferty.

Łukasz Dworzecki

Łukasz Dworzecki

Prezes zarządu

lukasz@hurtowniainstalacji.pl

Jestem prezesem zarządu oraz kierownikiem robót instalacyjnych. Posiadam dwunastoletnie doświadczenie w doradztwie strategicznym oraz zarządzaniu projektami, szczególnie w kwestii wentylacji, klimatyzacji oraz rekuperacji. W obszarze moich zainteresowań znajdują się nowoczesne instalacje w budownictwie kubaturowym. Prywatnie pasjonuję się podróżami, motocyklami, żeglarstwem oraz off road’em.

Lilianna Dworzecka

Lilianna Dworzecka

Księgowa

ksiegowosc@hurtowniainstalacji.pl

Księgowa z ośmioletnim doświadczeniem w prowadzeniu księgowości, zarządzaniu zespołem oraz prowadzeniu spraw kadrowych firmy. W obszarze moich zainteresowań znajduje się zarządzanie finansami oraz czasem pracy. Prywatnie pasjonuję się podróżami oraz off road’em.

Marta Majchrzycka

Marta Majchrzycka

Pomoc księgowej

ksiegowosc@hurtowniainstalacji.pl

W firmie zajmuję się wsparciem działu księgowości oraz pracami administracyjnymi. Posiadam dwuletnie doświadczeniem w zarządzaniu sprawami administracyjnymi firmy oraz wspraciu prowadzenia ksiąg rachunkowych. W obszarze moich zainteresowań znajduje się prawo podatkowe. Prywatnie entuzjastka podróży, motoryzacji oraz kosmetologii.

Bartosz Mikołajczak

Bartosz Mikołajczak

Doradca klienta indywidualnego i biznesowego

bartek@hurtowniainstalacji.pl

W Hurtowni Instalacji zajmuję się przede wszystkim doradztwem. Posiadam trzyletnie doświadczenie w klimatyzacji, rekuperacji oraz pomp ciepła. Zajmuję się doborem urządzeń oraz prowadzeniem sklepu internetowego. W obszarze moich zainteresowań znajduje się rozwój nowoczesnego budownictwa względem odnawialnych źródeł ciepła. Prywatnie interesuję się stomatologią, motoryzacją, grami komputerowymi oraz stand up’ami.

Tomasz Szuba

Tomasz Szuba

Doradca klienta indywidualnego i biznesowego

tomasz@hurtowniainstalacji.pl

Jestem doradca klienta indywidualnego o biznesowego. Posiadam siedmioletnie doświadczenie w branży energetycznej i fotowoltaiki. Zajmuję się również doradztwem energetycznym, audytem oraz prowadzeniem szkoleń w tym zakresie. W obszarze moich zainteresowań znajduje się rozwój OZE w Polsce i na świecie. Prywatnie pasjonuję się sportami ekstremalnymi, podróżami, a w wolnym czasie wędkarstwem.